Nowoczesny projekt łazienki

W hotelach o podwyższonym standardzie, a także w apartamentowcach wszystko powinno być nowoczesne, pięknie zaprojektowane i przemyślane. Nocując w takim miejscu, goście zazwyczaj decydują się na wyższą cenę za dobę hotelową właśnie po to, aby móc mieszkać w luksusowym, dobrze wyposażonym wnętrzu. Rezerwując noclegi na terenie danego obiektu bardzo często od razu można zobaczyć zdjęcia pokoju, jaki się wybiera- dlatego tak ważne jest, aby wnętrze było dopracowane w najmniejszym detalu, a także- aby podążało za światowymi trendami.

 

Elementy wyposażenia łazienki w samym pokoju?

 

W wielu luksusowych apartamentach możemy znaleźć niecodzienne rozwiązania, co do wyposażenia wnętrza. Jednym z takich rozwiązań jest umieszczenie dużej wanny z hydromasażem w bliskim sąsiedztwie dużego łoża, bezpośrednio w pokoju. Oczywiście, w przypadku takiego rozwiązania, zarówno toaleta, umywalka, prysznic czy też pozostałe wyposażenie Novellini również są dostępne dla gości w wydzielonej łazience- wanna ma więc stanowić dodatkową atrakcję dla gości oraz podnosić standard wnętrza. Z pewnością, bardzo przyjemnie jest móc zrelaksować się we własnym, prywatnym jacuzzi z widokiem na miasto lub też oglądając jakiś ciekawy program telewizyjny lub serial. Jest to z pewnością luksus, który docenia wielu gości.

 

A jeśli kabina prysznicowa to naprawdę sporych rozmiarów

 

Jeśli już natomiast mówić o samej łazience, w apartamencie, zarówno samo wyposażenie jak i zastosowane płytki ceramiczne w łazience hotelowej powinny być w najwyższym standardzie. Zazwyczaj stosuje się prysznic sporej wielkości, bez brodzika, z dodatkowym panelem z hydromasażem, który zamykany jest dużymi, przeszklonymi szybami. W jego wnętrzu często umieszcza się także deszczownicę lub panel natryskowy. Takie rozwiązanie jest komfortowe, ale też całkowicie przezroczyste szyby optycznie powiększają przestrzeń nawet w łazience, która ma niewielkie rozmiary. Luksusowe łazienki są wyposażone w toaletę, ale i w bidet. Z pewnością, w łazience powinna znaleźć się specjalna suszarka do włosów, lusterko do wykonywania makijażu, a także specjalny grzejnik do suszenia ręczników. Jeśli chodzi o zastosowaną ceramikę, najlepiej, aby były to kolory neutralne, na przykład kolory ziemi. Prawdziwym hitem są imitacje materiałów, które występują w środowisku naturalnym, a więc imitacje drewna, marmuru, granitu oraz innych kamieni. Taka ceramika jest neutralna, ponadczasowa, a jednocześnie- poprzez duży format zastosowanych płytek ceramicznych- przestronna i nowoczesna.